095-15-59-200, 096-821-68-29
Продаж (066)66-53-606, (098)59-89-484

ПЕРЕВАГИ МОТОБЛОКУ ВІД МАГАЗИНУ TRACTOREC

Сезон збирання врожаю відбирає чимало часу і зусиль, але зараз мало в кого залишилося бажання обробляти землю вручну. Спрощують роботу на городі електричні інструменти, зокрема культиватори та мотоблоки. Вони не замінять трактор, але цілком можуть зробити легкою садово-городню роботу.

 

  ЖИТЕЛЬ села Лозівок Черкаського району Віктор Горох має у своєму господарстві два мотоблоки, обидва –    китайського виробництва. Один купив 5 років тому, а два роки тому придбав ще один – через мережу Інтернет.    Останній обійшовся майже в 10 тисяч гривень.

  • У нашому селі мотоблоків більше 20 штук. Лише на нашій вулиці близько десятка, –розповідає Віктор Семенович. – Усього обробляю 70 соток городу. Із мотоблоком можна робити все, що завгодно, головне – аби бажання було.  Швидко і зручно!

Селянин показує техніку – мотоблок «Зірка» китайського  виробництва. Двигун дизельний однопоршневий із водяним охолодженням, потужністю 10 кінських сил. Каже що працює стабільно і не перегрівається. Головне – лити чисту солярку. Він дуже економний, за годину витрачається менше літра пального.  Клопоту лише додає заведення: треба докласти сил, щоб його розкрутити.

Мотоблоком можна виорати город, культивувати, посадити картоплю, посіяти, викосити траву, перевезти урожай. Його можна використовувати як генератор, насос.

  • Сам змайстрував причіп для мотоблока. У ньому вміщується тонна вантажу. Вожу ним сіно для корів, картоплю. Використовую мотоблок і як насос, щоб викачувати каналізацію. Накачую за допомогою нього воду для поливу, за хвилину набираю близько ста літрів води, – говорить фермер. – А «рідні» колеса змінив на«жигулівські» – тепер швидкість збільшилась від 15 до 20 кілометрів за годину, швидше добиратися від городів до хати.

Задоволений своїм мотоблоком і житель Городища Сергій Милаш: уже 7 років він користується мотоблоком.

  • Без мотоблока на підгортання картоплі трьома особами витрачалося півтора дня, а зараз для мене одного на всі городи вистачає 3 години. Ось вам і вигода, – каже чоловік. – Мотоблок дуже економний, 5-літровий бак заправляю двічі за сезон. Підсапую, фрезерую, кошу траву, саджаю картоплю, вожу картоплю і траву (вміщається 15 мішків картоплі). Транспортна швидкість при порожньому причепі –до 30 км/год.

Фермери кажуть: потужність мотоблока та обладнання до нього варто обирати залежно від рихлості землі. Зорювати землю фрезою набагато ефективніше, ніж орати плугом.

  • Там, де орав плугом, зібрав причіп картоплі, а де фрезерував – зібрав майже вдвічі більше врожаю, – каже Віктор Семенович. – Але є й мінус: через те, що земля стає м’якшою, росте більше бур’яну, тому доводиться більше полоти.

ДО РЕЧІ...

Завдяки міні-тракторцю можна й на хліб заробити. Свій мотоблок Віктор Горох окупив за три роки. Раніше орав городи на дачних кооперативах, що біля села: за день міг заробити 400 гривень. Але така праця не надто й легка: після кількагодинної роботи руки швидко втомлюються від вібрації двигуна. Зараз селяни беруть за городні роботи мотоблоком 15 грн. за сотку.

  • В умілих руках мотоблок – надійна річ. Можна землю орати, і врожай збирати, і перевозити!» – каже селянин із Лозівки Віктор Горох...

Tractorec.com.ua - це офіційний інтернет-магазин в Україні по продажі сертифікованої сільськогосподарської техніки відомих брендів. Доставка техніки відбувається у будь яку точку України.

  • (098) 598-94-84, (066)6653606 - роздріб/опт; (098) 259-19 58 - ремонт, консультації
  • Працюємо з 09:00-17:00, Вихідний: Неділя
  • Тернопільська область, Тернопільський район, с.Застінка (10 км через с.Великі Гаї)
Розробка магазину - www.webmisto.te.ua