Мотоблоки Sadko (безкоштовна доставка)
095-15-59-200, 096-821-68-29
(066)66-53-606, тел. (098)59-89-484
Категорії

Мотоблоки Sadko (безкоштовна доставка)

Мотоблоки Sadko (безкоштовна доставка)

Технічний прогрес рухається вперед. Це стосується і сільськогосподарської техніки. При купівлі нового обладнання широкого призначення, клієнт ставить за мету - техніка повинна бути зручною, міцною, економити час свого власника, підходити за ціною і не вимагати підвищеної турботи і постійних ремонтів. В даний час є можливість використовувати мотоблок Sadko за ціною, яка відповідає всім цим перевагам.

 
Мотоблок Sadko - це старший брат культиватора, який відрізняється великою вагою, більшою потужністю і на порядок більшими можливостями. Наш інтернет-магазин пропонує купити багатофункціональні мотоблоки Sadko - незамінні помічники для різних садово - городніх робіт. У нас відмінні ціни, хороший асортимент. Мотоблоки бензинові та дизельні з 3- х ступеневою коробкою передач, з механізмом регулювання ручок по висоті, потужні і надійні. У мотоблоці Sadko М-800L передбачена фара освітлення, М- 900 культиватор має посилений редуктор, для Sadko MD -1050 є можливість підключення додаткового обладнання. Це невелика частина функцій мотоблоків Садко, які зможуть істотно підвищити продуктивність сільгосп робіт. Також завжди в наявності навісне обладнання до товару за низькою ціною. Купити мотоблок Садко у нашому магазині можна, оформивши замовлення у відповідному розділі.
 
Звичайно, попередньо ми проконсультуємо Вас і відповімо на всі питання, що стосуються характеристик, особливостей товару та ціни мотоблока. Гарантія, якість, безкоштовна доставка по всій Україні.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:

Tractorec.com.ua - це офіційний інтернет-магазин в Україні по продажі сертифікованої сільськогосподарської техніки відомих брендів ДТЗ, КЕНТАРВ, СКАУТ, БУЛАТ, ФОРТЕ, ФАЙТЕР, DW, XINGTAI. Тракторець - це завжди висока якість товарів! Доставка техніки відбувається у будь-яку точку України без передоплати

  • (098) 598-94-84, (066)6653606 - роздріб/опт; (098) 259-19 58 - ремонт, консультації
  • Працюємо з 09:00-17:00, Вихідний: Неділя
  • Тернопільська область, Тернопільський район, с.Застінка (10 км через с.Великі Гаї)
Розробка магазину - www.webmisto.te.ua