Умови використання сайту
066-66-53-606, 098-59-89-484, 095-15-59-200
0985989484

Умови використання сайту

Шановні відвідувачі, перед переглядом сторінок нашого інтернет-магазину рекомендуємо детально прочитати дані умови. У разі якщо ви не погоджуєтесь із даними умовами, не користуйтесь цим інтернет-магазином.

Використання інтернет-магазину «Tractorec»
Інтернет-магазин Tractorec.com.ua (далі іменований «Tractorec») надає вам можливість переглядати, завантажувати, роздруковувати і зберігати матеріали цього сайту виключно для особистого некомерційного використання і за умов збереження всіх авторських прав на ці матеріали. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, розповсюджувати та демонструвати їх на інших інтернет ресурсах з метою використання у власних комерційних цілях. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах забороняється.

Відмова від відповідальності
Всі матеріали, що розміщені на сторінках інтернет магазину «Тракторець», а також послуги, які надаються інтернет магазином «Tractorec» надаються «як є» без будь-яких гарантій. «Tractorec» не гарантує достовірностіі і повноти матеріалів та послуг на цьому сайті. Адміністрація інтернет-магазину «Tractorec» в будь-який час, без попередження може вносити зміни в матеріали (описи товарів, технічні характеристики, ціни) і послуги, що надаються цим сайтом. «Tractorec» за будь-яких обставин не несе відповідальності за збитки, що виникли в наслідок використання матеріалів цього сайту.

TRACTOREC.COM.UA - це офіційний інтернет-магазин в Україні по продажі сертифікованої сільськогосподарської техніки відомих брендів ДТЗ, КЕНТАРВ, СКАУТ, БУЛАТ, ФОРТЕ, ФАЙТЕР, DW, XINGTAI. Тракторець - це завжди висока якість товарів! Доставка техніки відбувається у будь-яку точку України без передоплати із Тернополя.

  • (098) 598-94-84, (066)6653606, - роздріб/опт; 095-15-59-200 - Роздріб
  • Працюємо з 09:00-17:00, Вихідний: Неділя
  • Тернопільська область, Тернопільський район, с.Застінка (10 км через с.Великі Гаї)
Розробка магазину - www.webmisto.te.ua