Бензинові двигуни
066-66-53-606, 098-59-89-484, 095-15-59-200
0985989484
Категорії

Бензинові двигуни

Бензинові двигуни

Найважливіша деталь мотоблока - це двигун. Він повинен бути потужним, мати підвищені моторесурси і функцію підвищеної працездатності за різних умов. При виборі дизельного двигуна для мотоблока, необхідно звернути увагу як на якість і виробника, так і на циліндричні чавунні клапани і гільзи, які знаходяться у верхньому розташуванні.

Моторесурс для розглянутого типу двигунів буде рівним приблизно 3 тис. мотогодинам. Коли купуєте двигун для мтоблока, необхідно приділити увагу підбору та аналізу інформації. Дизельні двигуни володіють високим рівнем збереження обладнання, деталі досить зносостійки, а тому і більш надйні, у порівнянні з бензиновоми двигунами. Також необхідно відмітити, що мотоблок з дизельним двигуном більш економічний. Для більш тривалого терміну служби дизельного мотоблока, необхідно звести його можливість до виходу його з ладу до мінімуму додаванням рівня повного завантаження тривалістю 2 години через кожні сто мотогодин.

Щоб надалі обходитися без ремонту, необхідно слідкувати за тим, щоб він не працював без навантаження, тобто на холостом ходу. При покупці двигуна на мотоблок, необхідно, в першу чергу, знати, що вы бажаєте з цього отримати. Наші спеціалисти допоможуть вам це зробити. Заміна двигуна - це досить тривалий і трудомісткий процес, тому ми рекомендуємо як не допустити поломки. Слідкуйте за чистотою повітряного фільтру, не перенавантажуйте двигун, також, не потрібно допускати і занадто сильного зовнішнього забруднення, так як це пагубно вплине на охолодження, не потрібно допускати тривалого холостого ходу, розміщуйте ваш мотолок у тіні, для того щоб він не перегрівався і остигав від тривалої роботи.

Все ж якщо Ви вирішили купувати дизельний двигун для мотоблока, то ми з радістю допоможемо Вам. У нас є величезна кількість двигунів, які допоможуть вам в будь-яких ваших потребах.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:

TRACTOREC.COM.UA - це офіційний інтернет-магазин в Україні по продажі сертифікованої сільськогосподарської техніки відомих брендів ДТЗ, КЕНТАРВ, СКАУТ, БУЛАТ, ФОРТЕ, ФАЙТЕР, DW, XINGTAI. Тракторець - це завжди висока якість товарів! Доставка техніки відбувається у будь-яку точку України без передоплати із Тернополя.

  • (098) 598-94-84, (066)6653606, - роздріб/опт; 095-15-59-200 - Роздріб
  • Працюємо з 09:00-17:00, Вихідний: Неділя
  • Тернопільська область, Тернопільський район, с.Застінка (10 км через с.Великі Гаї)
Розробка магазину - www.webmisto.te.ua