Трактор ДТЗ 5233НРХ, РЕВЕРС, 3 цил, 25 к.с, 18 передач, гідропідсилювач керма, вага 1500 кг. Безкоштовна доставка мінітрактора DTZ 5244HPX
066-66-53-606, 095-15-59-200
(066)66-53-606, тел. (098)59-89-484
Категорії

Трактор ДТЗ 5233НРХ, РЕВЕРС, 3 цил, 25 к.с, 18 передач, гідропідсилювач керма, вага 1500 кг. Безкоштовна доставка мінітрактора DTZ 5244HPX

315,351грн
Виробник ДТЗ
Модель: ДТЗ5244НРХ
Наявність: На складі

    Трактор ДТЗ 5233НРХ, РЕВЕРС, 3 цил, 25 к.с, 18 передач, гідропідсилювач керма, вага 1500 кг. Безкоштовна доставка мінітрактора DTZ 5244HPX

Кращий мінітрактор в Україні за комплектацією та відповідно не високою ціною, Українська якісна зборка!
Всі трактори доставляються безкоштовно та без будь-який передоплат

Потужність двигуна, К.С., (кВт) 25 (17.65)
Число циліндрів 3
Об'єм двигуна, см3 1909
Колісна формула 4х4
Коробка передач (3х3) + (3х3)
Максимальні оберти ВВП 540
Гідрооб'ємне рульове управління +
Колія коліс передніх / задніх, мм 1170/1200
Розмір шин передніх / задніх 6.50 - 16 / 11.2 - 24
Споряджена маса, кг 1470
 • 1. Двигун з підвищеним моторесурсом і запасом міцності
 • 2. Коробка передач з реверсом, з плавним перемиканням передач і низьким рівнем шуму при роботі
 • 3. Зручне розташування важілів і вимикачів
 • 4. Гумовий килимок і гумові накладки на педалях
 • 5. Паливний фільтр з електронним датчиком контролю наявності води
 • 6. Випускний патрубок зі спираллю розжарювання для полегшення запуску взимку
 • 7. Комфортне рабочє місце водія
 • 8. Потужність коробки передач розрахована на використання з тракторами потужністю 40 к.с.

     З розвитком агропромисловості в Україні попит на нові трактори продовжує зростати. І не дарма, адже сучасний фермер не хоче проводити свій час постійно ремонтуючи стару техніку. Тому виробник вітчизняної сільгосптехніки, компанія Дтз, займається постійним вдосконаленням своїх товарів. Тепер трактори Дтз здатні виконувати важкі роботи, полегшуючи життя своїм власникам. Представлена модель 5244 НРХ (nrx) ( обладнана двигуном з внутрішнім згорянням, який працює на дизельному паливі. Його обсяг становить 1908 куб.см., що дорівнює по потужності 24 к.с.
     Примусове рідинне циркуляційне охолодження дозволить мотору виконувати свої завдання, не перегріваючись при тривалій роботі. Орання трактором 5244 НРХ з приводом на всі 4 колеса буде більш продуктивним та ефективним. Для під`єднання навісних елементів у конструкції передбачені спеціальні кріплення і шліцевий вихід вала відбору потужності. Купити трактор міні можна, зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 800 30 19 19 або просто помістивши товар у розділ для покупок. Доставка здійснюється по всій території України.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ДТЗ 5244НРХ:
нові «фішки» трактора, що «порвав» ринок!

      ДТЗ 5244НРХ – компактна модель трактора преміум-класу, що з’явилась на ринку в 2016 році, став вагомим здобутком всієї лінійки бренду ДТЗ і гордістю виробника. Цей трактор – один з найпопулярніших на ринку України, лідер в своєму класі завдяки численним технічним перевагам. Нова модифікація ДТЗ 5244НРХ 2019 року ще більш потужніша, посилена та комфортна. Завдяки зацікавленим власникам, які після придбання трактора залишаються «на зв’язку» і діляться досвідом, в конструктив трактора були внесені корективи, які зробили його ще краще і ефективніше.

    Нагадаємо: ДТЗ 5244 НРХ – компактна модель трактора преміум-класу, що з’явилася на ринку в 2016 році, стала вагомим здобутком всієї лінійки бренду ДТЗ і гордістю виробника. З тих пір цей трактор – один з найпопулярніших на ринку України, лідер в своєму класі завдяки численним технічним перевагам. Але виробник не стоїть на місці та ще й уважно прислухається до свого споживача, вдосконалюючи гарне і виправляючи останні недоліки.

         Проблеми вирішені

Почнемо з того, що викликало найбільшу кількість зауважень серед власників тракторів ДТЗ 5244НРХ. По-перше, були нарікання щодо міцності корпусу підйомника. Адже, у зв’язку з помилками в експлуатації та самостійної зміною налаштувань системи блокування, було кілька випадків пошкодження корпусу. Тому товщину корпуса суттєво збільшили, трохи змінили конструкцію, і проблема була успішно вирішена.

По-друге, через особливості конструкції механізму включення блокування диференціалу, при неповному натисканні на важіль відбувалося неповне включення муфти блокування. Це з часом призводило до несправності системи. Виробник взяв це до уваги та змінив конструкцію механізму – віднині і цей недолік усунений!

По-третє, також за рекомендаціями власників попередніх модифікацій трактора, була вкорочена центральна верхня тяга. Тепер довжина її центральній частині становить 330 мм, стало набагато зручніше встановлювати і експлуатувати навісне обладнання великої довжини.

Була і ще одна невелика проблема – передні крила могли впиратися в елементи двигуна у разі повороту коліс на максимальний кут. Тому модернізовані кріплення передніх крил зробили трохи коротше і жорсткіше. Це дозволило гарантовано уникнути торкання крилами елементів конструкції трактора, а заодно поліпшило (в поєднанні з гнучкими бризговиками) захист трактора від бруду, що летить з під коліс.

А тепер – про удосконалення, що були зроблені в модифікації 2019 року.

      Двигун-«довгожитель»

Відомо, що двигуни більшого обсягу "живуть" довше, ніж такі ж за потужністю, але малооб'ємні, до того ж вони більш ефективно використовують паливо, тобто в кінцевому рахунку більш економічні.

Найважливіші переваги ДТЗ 5244НРХ

 • Унікальний двигун зі збільшеним об'ємом. ДТЗ 5244 НРХ має двигун об’ємом 1,9 л. – на відміну від 1,5 л. у інших 24-сильних тракторів. Такий двигун в роботі більш еластичний: максимальний крутний момент досягається на менших обертах і тяга зберігається практично у всьому їх діапазоні. При правильному виборі передач (а обирати є з чого – їх 9!) робота двигуна завжди залишається м’якою, розміреною, деталі не перевантажуються і менше зношуються.
 • Високі показники економічності. Завдяки збільшенню об’єма двигуна і підвищенню тиску впорскування палива з 18,5 до 20 МПа, покращено розпорошення і горіння палива в циліндрах, вирівняний температурний баланс, знижена витрата палива, істотно зросли ККД двигуна і його операційна потужність, строк служби збільшився. За умов правильної експлуатації цей двигун може відпрацювати без капремонту до 10000 мотогодин!
 • Посилена трансмісія. На тракторі встановлена саме така посилена трансмісія, як для тракторів потужністю до 40 к.с. Повний привід 4х4, коробка передач (3х3)+(3х3) з окремим важелем реверсу, кошик зчеплення – пелюстковий, як на сучасних автомобілях, практично вічний.
 • Надійна ходова частина. Вага трактора – 1474 кг, тягове зусилля – 6,8 кН. Гідравлічне рульове управління з окремими гідронасосом та гідробаком забезпечує чудові маневреність і керованість в будьяких умовах. Шини широкого профілю 6.50-16 и 11.2-24 відчутно знижують ймовірність пробуксовки. Великі кліренс 350 мм та агротехнічний просвіт 400 мм – більше, ніж у інших тракторів цього класу.
 • Потужна навісна система. Міцні нижні поздовжні тяги з цільного сталевого бруса перетином 65х22 мм з потужними кронштейнами кріплення забезпечують високу жорсткість конструкції. Широкі діапа-зони регулювань і зміцнена буксирна тяга дозволяють використовувати багато типів навісного обладнання. Потужний гідропідйомник з посиленим корпусом забезпечує вантажопідйомність до 420 кг.
 • Найкомфортніше робоче місце водія серед тракторів даного класу – завдяки великому простору; найзручнішому і найбезпечнішому серед однокласників сидінню водія з безліччю регулювань; ергономічному розташуванню всіх органів керування.
 • Найбільша на ринку гарантія – 2 роки!

      Але великою мірою термін і ефективність роботи двигуна залежать і від якості повітряного фільтру. Тому на оновлений ДТЗ 5244 НРХ виробник встановив інноваційний повітряний фільтр з 5 ступенями очищення: циклон на повітрозабірнику, масляна ванна, дві об’ємних сітки різної щільності і кільцевий паперовий елемент. Повітрозабірник піднято на 650 мм, – до зони низької запиленості, циклон тепер має прозорий корпус – щоб можна було постійно контролювати пилозбірник і своєчасно його чистити. Тобто очищення повітря стало практично ідеальне.

Не забуваємо й про той факт, що паливний фільтр грубого очищення у ДТЗ 5244НРХ оснащений датчиком наявності води з індикацією на приладовій панелі. Це дозволяє вчасно злити відстій і не допустити потрапляння води в паливну апаратуру, що також позитивно впливає на роботу двигуна в цілому і суттєво подовжує термін його служби.

Подовжує життя двигуну і система безпечного пуску. У попередніх версіях блокування пуску здійснювалося від важеля реверса, але в новій модифікації ця функція перенесена на педаль зчеплення – за рекомендаціями багатьох власників цього трактора.

Суперкомфортне сидіння

     Ні для кого не секрет, що у ДТЗ 5244 - найкомфортніше робоче місце водія серед тракторів цього класу. Великий простір, безперешкодна посадка і висадка з обох боків, всі важелі й перемикачі рознесені по боках, центральна ж частина вся належить водію: просторо, ніщо не заважає й не чіпляється. Але ось саме сидіння було, на думку власників, трохи жорстковато.

Тому на оновленому тракторі встановлено суперкомфортне «плаваюче» сидіння з пружинним амортизатором, завдяки якому суттєво зменшується стомлюваність водія. Адже пружність амортизатора легко налаштовується під особисту «анатомію» того, хто за кермом. Кут нахилу спинки сидіння легко регулюється, а для додаткової безпеки і комфорту водія воно оснащене відкидними підлокітниками з обох сторін і ременем безпеки. У жодного іншого трактора даного класу немає сьогодні такого сидіння. До речі, максимальна відстань між сидінням і панеллю приладів становить 650 мм(!).

Регульована рульова колонка

У цьому році нарешті реалізовано давнє бажання багатьох трактористів: ДТЗ 524НРХ отримав рульову колонку з можливістю регулювання кута нахилу – як на сучасних автівок. Її можна швидко налаштувати найзручніше для себе під час виконання різних видів робіт. Колонка має 2 фіксовані положення: нижнє й верхнє, а також нефіксоване (найвище) положення – для зручності посадки-висадки. При цьому кермо повністю функціонує і в фіксованих, і в нефіксованому положеннях. Важіль фіксації рульової колонки зручно розташований на кожусі ліворуч від колонки.

Знову акцентуємо вашу увагу - така рульова колонка є лише у цього трактора!

https://romb.ua/media/wysiwyg/agricultural_menu/dtz_5244/tract_back.jpg

Інші вдосконалення та інновації

У короткому огляді складно детально описати всі удосконалення нової модифікації трактора ДТЗ 5244НРХ, тому зупинимося лише на деяких, і в тезисної формі.

 • Нова електронна панель з кольоровим світлодіодним підсвічуванням приладів ще більш інформативна, з посиленою яскравістю – добре читається навіть при яскравому сонці.
 • Поруч із замком запалювання встановлена додаткова розетка – гніздо для прикурювача. У нього можна підключати будь-яке зовнішнє обладнання, наприклад, USB-зарядку, переносну лампу, вольтметр, автомобільний компресор, вентилятор, пилосос тощо.
 • Товщина маятникової причіпної тяги збільшена з 22 до 25 мм, ширина 60 мм, це відчутно збільшило її міцність і підвищило навантажувальну здатність.
 • Встановлено окремий масляний бачок для гідрооб'ємного рульового управління - термін служби прецизійної гідроапаратури значно збільшився.
 • Фільтр тонкого очищення перенесений у зручний для обслуговування місце - біля радіатора.
 • Кут відкривання капота збільшився з 45 до 75 градусів - доступ до двигуна став ще зручніше.
 • Отвір в капоті для заправки паливом закритий спеціальним люком – горловина паливного бака завжди чиста.
 • Збільшені ручки на задніх крилах і посилені антифрикційні підніжки із сталевої рифленої смуги роблять посадку і висадку ще зручніше і безпечніше.
 • Встановлено великі прямокутні дзеркала заднього виду замість маленьких круглих - покращився огляд заднього сектору.
 • Спереду і ззаду встановлені таблички для кріплення номерних знаків, а на рукавах заднього моста розміщені додаткові світловідбивачі.
 • Ящик для ЗІП перенесений з-під сидіння на кріплення передніх навісних вантажів – доступ до нього помітно полегшився.

Все, про що ми розповіли вище – далеко не все, що отримав ДТЗ 5244НРХ в 2020 році. Завдяки корисним інноваціям трактор серйозно «подорослішав», але незмінними залишилися його високі якість і надійність – основні причини популярності цієї моделі серед споживачів і

  ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ трактора ДТЗ 244НРХ
Мінімальний радіус повороту без гальмування, м 3
Розмір передньої шини 6,50-16
Мінімальний радіус повороту без гальмування, м 3.3
Потужність 24 к.с.
Потужність, кВт 17.6
Оберти колінчастого валу двигуна, об / хв 2350
Обсяг системи охолодження двигуна, л 8
Макс. швидкість руху вперед, км/год 42.7
Розташування циліндрів Вертикальне
Діаметр циліндра, мм 90
Номінальна тяговое зусилля, кН 6.8
Хід поршня, мм 100
Турбонадув Немає
Колісна база, мм 1610
Коробка передач (3х3)+(3х3)
Тип масла в коробці передач та редукторі Трансмісійне
Розмір задньої шини 11,2-24
Обсяг картера переднього моста, л 3
Обсяг корпусу підйомника, л 10
Тип масла в передньому мосту Трансмісійне
Головна передача Пряма
Макс. швидкість руху назад, км/год 41.6
Тип запуску Електростартер
Мінімальний кліренс, мм 350
Вантажопідйомність, кг 414
Привід керованих коліс Повнопривідний
Макс. колія передніх коліс, мм 1370
Макс. колія задніх коліс, мм 1400
Вал відбору потужності Задній шліцьовій
Розєм під причіп (розетка) Є
Гальмівна система Гальмівні барабани на задніх колесах
Тип насосу гідравлічної системи Шестерні насос
Об`єм двигуна, куб.см 1909
Сидіння з амортизатором Є
Кабіна

Написати відгук

Ваше Ім’я:

Ваш відгук:

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:


Рекомендуємо (14)

TRACTOREC.COM.UA - це офіційний інтернет-магазин в Україні по продажі сертифікованої сільськогосподарської техніки відомих брендів ДТЗ, КЕНТАРВ, СКАУТ, БУЛАТ, ФОРТЕ, ФАЙТЕР, DW, XINGTAI. Тракторець - це завжди висока якість товарів! Доставка техніки відбувається у будь-яку точку України без передоплати із Тернополя.

 • (098) 598-94-84, (066)6653606, - роздріб/опт; 095-15-59-200 - Роздріб
 • Працюємо з 09:00-17:00, Вихідний: Неділя
 • Тернопільська область, Тернопільський район, с.Застінка (10 км через с.Великі Гаї)
Розробка магазину - www.webmisto.te.ua